Волинські власники нерухомості сплатили до бюджетів громад 100 мільйонів гривень податку

news

На Волині впродовж січня-вересня 2021 року до місцевих бюджетів сплачено 100 мільйонів гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

Таким чином, громади отримали в розпорядження на 17 відсотків більше податку на нерухоме майно проти аналогічного періоду торік.

Внесок фізичних осіб із загальної суми сплаченого податку на нерухомість в області – 40,5 мільйона гривень. Майже 60 мільйонів гривень  податку на нерухоме майно перерахували до бюджетів громад юридичні особи.

«Наші фахівці податкового адміністрування фізичних осіб дотрималися визначеної законом процедури в частині формування повідомлень-рішень громадянам. Тож власники нерухомості, що підлягає оподаткуванню, отримали  відповідні податкові повідомлення-рішення своєчасно. Звертаюся до власників вартісної нерухомості з проханням виконати свій конституційний обов’язок. Ваш податковий внесок важливий для розвитку і фінансової самостійності громад», – наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Якщо ж нерухомість придбана за кошти, з яких не сплачено податки, то саме зараз  можна скористатися правом на податкову амністію, – нагадують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, має право подати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію.

Щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, то детальну інформацію можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев