Волинські податківці запрошують випускників вишів на роботу

news

Випускники вишів можуть стати частиною професійної команди волинських податківців за спрощеною процедурою

Вимоги до професійних навичок та вмінь фахівців різних галузей економіки стали темою детального обговорення на спільній зустрічі роботодавців Волині, керівників державних установ і викладацького складу та студентства Волинського національного університету ім. Лесі Українки.

До діалогу в рамках роботи Ради стейкхолдерів факультету економіки та управління у ВНУ ім. Лесі Українки долучився в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. Зокрема, посадовець розповів про основні вимоги до професійної підготовки фахівців в галузях економіки та управління. 

«Державна податкова служба України створює сприятливі умови для залучення до свого кадрового потенціалу молодих спеціалістів. Для кожного такого фахівця передбачена спеціальна програма адаптації. Щоб стати частиною команди волинських податківців необхідно мати диплом про вищу освіту економічного напрямку з кваліфікаційним рівнем молодший бакалавр, бакалавр. У період дії воєнного стану на території України дещо змінено процедуру прийняття на державну службу. Тимчасово, до закінчення воєнного стану, проведення конкурсів на вакантні посади призупинено і випускники вишів мають можливість за спрощеною процедурою потрапити до нашої команди», – звернув увагу учасників заходу Сергій Лисеюк.

Посадовець акцентував увагу на тому, що державна служба – надійний роботодавець із сучасними підходами до роботи. А тому вимоги до фахівців податкового адміністрування досить високі. Окрім особистої відповідальності та організованості, якісних знань податкового законодавства та певних ІТ-навичок, службовці ДПС зобов’язані дотримуватися вимог професійної етики та антикорупційного законодавства.

Читайте також У Луцькій громаді в  місцях де найчастіше трапляються ДТП встановлять камери для фіксації порушень 

«Поряд із досвідченими фахівцями у нас працюють зовсім молоді спеціалісти, які нещодавно завершили навчання. Тому розпочати кар’єру в органах ДПС – гідний початок професійного життя», – наголосив посадовець

Довідково: місія ДПС бути повністю транспарентною, сучасною та технологічною податковою службою, яка надає якісні та зручні послуги платникам, ефективно адмініструє податки, збори та платежі і виявляє нетерпимість до корупції.

Читайте також Українські смаколики отримали дозвіл: Нова пошта відновила відправку продуктів у країни ЄС завдяки частковому зняттю обмежень на польській митниці 

Діяльність ДПС спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра фінансів України.

За інформацією: Головного управління ДПС України у Волинській області 

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев