Волинські податківці запрошують власників майна провести звірку щодо нарахованих і сплачених податків

news

Громадяни – власники землі та нерухомості мають можливість щоденно у робочі дні згідно графіка роботи Центрів обслуговування платників провести звірку щодо належних їм об’єктів і заборгованості зі сплати  майнових податків, –  нагадують волинянам у податковій службі.

Для якісної звірки та спілкування з фахівцем ЦОП громадянам варто при собі мати документи, що посвідчують особу та правовстановлюючі документи на належне майно. Про це інформує Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Насамперед, у Головному управлінні ДПС у Волинській області звертаються до громадян, котрі в минулі роки допустили заборгованість зі сплати земельного податку: до боржників бюджету застосовуються штрафні санкції.

Враховуючи особливості воєнного часу сплату майновим податків перенесено лише для окремих груп. Оскільки на Волині не ведуться активні бойові дії, власникам землі та нерухомості варто своєчасно виконувати свої податкові зобов’язання, – наголошують у податковій службі.

Окрім відвідування Центру обслуговування платників, Державна податкова служба пропонує альтернативний варіант –  звірку щодо розрахунків із бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків з персонального комп’ютера чи гаджета.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев