Волинські податківці за інформацією громадян викрили підприємця -торгівця сурогатом

news

Під час фактичної перевірки працівники управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області встановили факти зберігання алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку та роздрiбної торгiвлi тютюновими виробами за вищими цінами, ніж це передбачено в смт. Торчин

Попередньо про підприємця-порушника податківців поінформували небайдужі споживачі підакцизної продукції.
Окрім вказаних порушень, податкові інспектори виявили відсутність накладних на отримання алкогольних напоїв та не проведення розрахункових операцій через РРО з використанням режиму попереднього програмування товарів із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно УКТ ЗЕД для підакцизних товарів.
Відповідно до вимог закону працівники Луцького РВП ГУНП у Волинській області вилучили з обігу 68 пляшок алкогольних напоїв сумнівного походження на суму 6,12 тисячі гривень. На підприємця очікує штраф в сумі 44,34 тисячі гривень.
У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: якщо Ви володієте інформацією про реалізацію, зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв і тютюнових виробів, немаркованих марками акцизного податку встановленого зразка, реалізацію таких товарів особам, які не досягли 18 років, чи торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензій, варто повідомити про такі факти за номером телефону (0332) 724414 (управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Волинській області), або надіслати повідомлення поштою за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 4 (конфіденційність гарантується).

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев