Волинські податківці у тематичному відеоролику закликають громадян не ігнорувати права на податкову амністію 

news

Понад чотириста користувачів мережі FACEBOOK переглянули тематичний відеоролик про можливість одноразового добровільного декларування активів, що були приховані від оподаткування. Цей медіа-продукт інформує про надану державою можливість цивілізовано легалізувати майно і готівку, правила подання декларації та ставки одноразового збору.

«Оскільки з вересня 2021 року вперше запрацював реальний, законодавчо визначений механізм одноразового (спеціального) добровільного декларування, податкова служба Волині широко інформує про право на податкову амністію. Про можливість легалізувати активи податківці розповідають на зустрічах і семінарах, за посередництвом мас-медіа та через друковану продукцію. Всі, хто вирішить цивілізовано і законно вивести з «тіні» майно і капітали, розпочати нову власну податкову історію сумлінного платника податків, може отримати повну інформацію у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, що працює щосереди з 10.00 до 12.00. Тематичний ролик, що розміщений у мережі FACEBOOK, – відео, що ілюструє основні положення податкової амністії та орієнтує потенційних декларантів у термінах та особливостях подання одноразової добровільної декларації», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що легалізувати активи зараз економічно вигідно, оскільки ставка податку на доходи фізичних осіб – 18 відсотків.

Тим часом, у рамках податкової амністії запропоновано три ставки: 5% загальна ставка, 9% для закордонних активів та 2,5% -для декларування активів у вигляді ОВДП. Як альтернативу платник податків може обрати ставку 6%, 11,5%, 3% відповідно зі сплатою податкового зобов’язання трьома рівними частинами щорічно.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев