Волинські податківці розповіли майбутнім економістам про процедуру започаткування бізнесу та одноразове добровільне декларування

news

Днями у Волинського національного університету імені Лесі Українки відбулася зустріч податківців зі студентами першого курсу економічного факультету. Серед основних тем для обговорення з майбутніми економістами– алгоритм започаткування бізнесу та положення одноразового добровільного декларування.

Завідувач сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна розповіла студентам про вимоги податкового законодавства до суб’єктів господарювання з моменту реєстрації бізнесу та виконання податкових зобов’язань. Посадовець наголосила, що ведення підприємницької діяльності передбачає дотримання низки вимог щодо подання звітності до контролюючих органів і сплати податків.

Питання одноразового декларування також зацікавило майбутніх економістів.

«Держава запропонувала цивілізований шлях легалізації майна і коштів, що були отримані без належної сплати податків. Тому ми завжди наголошуємо, що подання одноразової добровільної декларації – це не обов’язок, а право кожного самостійно визначитися щодо  подання добровільної декларації», – наголосила Олена Нікотіна.

Водночас посадовець поінформувала про можливість використання механізму застосування податкової знижки та наголосила, що право на податкову знижку має фізична особа, яка є найманою особою, виключно до доходів, одержаних протягом року у вигляді заробітної плати.

0 Комментариев