Волинські бізнесмени можуть “підзаробити”: оператор зв’язку “Київстар” просить заживити мобільні антени від генераторів

news

Компанія «Київстар» звернулася до власників бізнесів заживити сусідні базові станції мобільних операторів,  щоб підтримувати мобільний зв’язок під час вимкнень електроенергії. Тож, якщо ви власник бізнесу і маєте генератор – можете допомогти українцям. І це за гроші.

Проєкт отримав назву «Бізнес єднається заради перемоги». Про це повідомили в пресслужбі оператора.

У компанії нагадали: базові станції підключено до енергомережі, тому вони не можуть працювати під час тривалих відключень електроенергії. Коли зникає живлення, обладнання ще кілька годин працює від акумуляторів. Далі, де це можливо, «Київстар» підтримує роботу окремих критичних елементів мережі з допомогою генераторів.

Ми отримуємо багато звернень від абонентів і бізнес-компаній, які є нашими клієнтами, – усім потрібен зв’язок. І ми розуміємо, наскільки важливо бізнесу залишатися на зв’язку. Особливо зараз, в умовах повномасштабної війни, щоб компанії працювали й підтримували економіку України. Тому ми закликаємо всіх єднатися та діяти разом заради нашої спільної перемоги,

– говорить Костянтин Вечір, В2В-директор «Київстар».

Проте забезпечити живленням усі 13,5 тис. об’єктів по всій Україні неможливо. По-перше, це питання наявності великої кількості генераторів. По-друге, кожний із них потрібно обслуговувати та охороняти. По-третє, де взяти стільки людей і авто, щоб вчасно купувати паливо, доправляти до кожної базової станції та заправляти баки? По-четверте, є обмеження щодо розміщення обладнання та санітарні обмеження.

«Київстар» може заживлювати своє обладнання від генераторів інших компаній або фізичних осіб. Це вже робиться багато де в Україні. Всюди, де є потреба в створенні альтернативної точки живлення, оператор готовий співпрацювати з місцевими бізнесами та громадянами — звісно, на комерційних умовах.

Як долучитися до проєкту «Бізнес єднається заради перемоги»

  • Мати генератор потужністю від 6 кВт.
  • Заповнити форму зворотного зв’язку на сайті або написати на RAZOM@kyivstar.net про готовність до співпраці.
  • Фахівці «Київстар» нададуть технічні деталі та умови використання генератора.
  • Підключити БС до генератора, працювати й отримувати зв’язок, додаткових клієнтів і кошти на паливо.

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев