Волинські автошляхи готують до зими

news

На автошляхах державного значення, що проходять територією Волинської області, тривають роботи з їх експлуатаційного утримання. Прес-служба САД у Волинській області повідомила про хід підготовчих робіт.

До сезонних справ додались і роботи, пов’язані з підготовкою до функціонування дорожнього господарства в осінньо-зимовий період – підготовка техніки та механізмів, навісного обладнання, а також виробничих будівель і споруд, баз зберігання протиожеледних матеріалів тощо.

Крім того, активно проводиться заготівля матеріалів для ліквідації зимової слизькості – технічної солі, фракційних матеріалів, пасивних засобів снігоборотьби. Їх вже заготовлено більше 30 відсотків від планової потреби.

На фото – виконання робіт з нанесення дорожньої розмітки, обкошування узбіч, та виготовлення елементів пасивного снігозахисту силами філій підрядного підприємства ДП “Волинський облавтодор”.

Служба автомобільних доріг у Волинській області закликає всіх бути максимально уважними та обережними в місцях проведення дорожніх робіт!

 

 

0 Комментариев