Волинське підприємство постачало в росію стратегічну продукцію для оборонної-промисловості ворога: керівника підприємства судитимуть

news

Перед судом постане керівник волинського підприємства, продукція якого постачалася в росію.  

Прокурори Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора волинського підприємства за фактом провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором (ч. 4 ст. 111-1 КК України).

За даними слідства, керівник підприємства у Києві та директор волинської компанії, яка виготовляє високотехнологічні вироби для опорно-поворотних механізмів спецтехніки, розробили та реалізували тіньову схему продажу до росії стратегічно важливої продукції, яка може  використовуватись в оборонно-промисловому комплексі рф.

Упродовж лютого-липня 2022 року, задіявши фірму-посередника на території Євросоюзу, ділки нелегально експортували майже 200 тис одиниць критично важливих виробів. 

Читайте також: Прогноз для метеочутливих: магнітні бурі в листопаді 2023

Суд визнав керівника столичного підприємства, який був пособником у реалізації злочинних оборудок,  винуватим у вчиненні злочину та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі зі встановленням однорічного іспитового строку та позбавленням на 10 років права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій.

Нині ж перед судом постане керівник волинського підприємства-виробника. 

Досудове розслідування: УСБУ у Волинській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також: Як не заплутатися на змінні церковного календаря: головні православні події листопад – грудень 2023 

За інформацією: Волинської обласної прокуратури 

0 Комментариев