Волинська область та Луцьк: Графіки вимкнення електроенергії на 23 січня

news

Графіки погодинного відключення електроенергії на 23 січня 

Величина доведеного НЕК «Укренерго» добового ліміту на Волинь в понеділок є вкрай низькою та становить лише 46% від необхідної для повноцінного електрозабезпечення області. 

У зв‘язку із критично низьким рівнем доведеного на область ліміту «Волиньобленерго» змушене збільшити тривалість перерв в електропостачанні.

Звертаємо увагу волинян, що час початку відключення згідно графіку може розпочинатись на годину раніше у зв’язку із високою ймовірністю перевищення доведеного ліміту потужності, що не допускається.

Актуальна інформація про час початку та закінчення перерви електропостачання у режимі реального часу із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) за посиланням bit.ly/3WtCrQq

Інформація у даному розділі актуалізується кожні 30 хвилин.

Звертаємось до підприємств Волині та волинян по можливості самостійно зменшити власне споживання електроенергії у цей день та підтримати роботу енергосистеми України.

Пікові години навантаження на енергосистему припадають на період з 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. У ці години особливо важливо споживати електроенергію раціонально. 

Графіки за посиланням https://cutt.ly/11YPbRs

За інформацією: ПрАТ “Волиньобленерго”

Автор статті: Малашкевич Анна

0 Комментариев