Волинська обласна лікарня отримала дороговартісний та сучасний прилад – ангіограф

news

Тепер у волинян які страждають від гострої патології насамперед судин серця та головного мозку, з’явилося більше шансів на одужання. 

Його звати Artis One. Він – ангіограф. 

Вам може здатися дивним, що приділяється стільки уваги «якимось там приладам», але насправді кожен новий такий прилад – це справжня подія. Ангіографи – дуже сучасне і дороговартісне обладнання, яке дозволяє рятувати життя пацієнтам з гострою патологією насамперед судин серця та головного мозку. 

Конкретно цей Artis One від компанії Siemens придбано МОЗ та вже доставлено у Волинську обласну клінічну лікарню. У міністерстві наполегливо працюють над тим, щоб всі українці могли оперативно отримувати швидкий та комфортний доступ до найсучасніших та найкращих медичних технологій!

Міністерство охорони здоров’я нагадує, у 2021 році Медичні закупівлі України на замовлення Мінздраву придбали 24 стаціонарні цифрові ангіографічні рентгенівські системи. Постачання, монтаж та налагоджування медичного обладнання у заклади охорони здоров’я України триває навіть під час війни! 

За інформацією: Міністерства охорони здоров’я України 

0 Комментариев