Волинська молодь – вражає

news

Голова Волинської обласної військової адміністрації, Юрій Погуляймо провів зустріч з керівниками молодіжних рад та організацій Волині. Яка була приурочена Дню молоді в Україні. 

Враженнями від зустрічі посадовець поділився у соцмережі facebook.

Якщо ви хочете знати якою буде Україна через 10 років подивіться на те, про що мріє молодь

Таку думку висловив керівник Молодіжного ресурсного центру «Нові крила» Павло Медина під час нашої зустрічі з керівниками молодіжних рад та організацій Волині. 

«Зараз найкращий час, щоб довіряти молоді. Питайте в нас поради, прислухайтеся до нашої думки. Дайте можливість молоді взяти на себе відповідальність», – сказав Павло Медина. 

“Дійсно, волинська молодь – вражає. Вона активна, спортивна, смілива та незламна. Волинські молоді спортсмени одні з найкращих не тільки в Україні, а й у світі.

Сьогодні молодь волонтерить, допомагає та стала надійним тилом для наших військових.  Кожен з вас робить внесок у перемогу України на своєму фронті. Просто не зупиняйтесь.  

Дякую вам за активну позицію, за все те, що ви робите щодня. Міцного здоров’я усім вам та якнайшвидшої перемоги нашій державі. 

Саме ви – керівники молодіжних рад та організацій є координаторами між представниками влади та іншою  активною волинською молоддю.  Тож сподіваюся на нашу подальшу співпрацю” – зазначив голова Волинської ОДА. 

0 Комментариев