«Волиньгаз Збут» закликає клієнтів розпочати опалювальний сезон без боргів

news

Побутові клієнти ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», заборгували за спожитий газ 350 млн грн. Невчасно розраховуються за використаний газ ресурс 53% клієнтів компанії.

До списку боржників потрапили домогосподарства з Луцька і сусідніх сіл (понад 180 млн грн боргу), Ковеля (майже 36 млн грн), Нововолинська (28 млн грн), Ратнівщини (15 млн грн), Володимира-Волинського (понад 11 млн грн).

«Ситуація з простроченими платежами негативно впливає на роботу компанії та підготовку до нового опалювального сезону, що розпочнеться вже за місяць, – констатує директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук. – Просимо всіх споживачів не затягувати з оплатою за спожитий ресурс. Адже з настанням холодів, споживання газу буде збільшуватися. Відповідно й суми у платіжках клієнтів ростимуть».

Спеціалісти компанії звертають увагу неплатників на те, що Президент підписав Закон №1657, яким скасовано заборону на час карантину обмежувати надання житлово-комунальних послуг у разі наявності заборгованості. Відтепер така заборона діятиме лише під час дії карантинних обмежень «червоного» рівня і протягом 30 днів після їхнього скасування.

Відповідні законодавчі норми можуть бути застосовані й до боржників з-поміж клієнтів «Волиньгаз Збуту». Аби уникнути ризиків відключення від газопостачання, їм необхідно терміново розрахуватися за використане блакитне паливо.

Нагадуємо, аби зменшити навантаження на гаманці споживачів у опалювальний період «Волиньгаз Збут» розробив для своїх клієнтів тариф «Твій газ Рівномірний платіж». Він дозволяє платити одинакові суми за ресурс упродовж року, незалежно від факту споживання. Річний обсяг споживання газу множиться на фіксовану ціну 7.99 грн та ділиться на 8. Тарифна пропозиція діє до 30 квітня 2022 року.

Перейти на тариф можна до 30 вересня у будь-якому відділені компанії, Клієнтському просторі 104.ua або залишивши заявку в Особистому кабінеті чи Viber-боті.

 

0 Комментариев