«Волиньгаз Збут» уклав контракт з «Нафтогазом» і йде в опалювальний сезон без подорожчання газу для населення

news

ТОВ «Волиньгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», підписало договір на постачання природного газу з НАК «Нафтогаз України». Це дасть можливість дотриматися умов річних тарифів та залишити вартість кубометра газу для побутових клієнтів компанії на рівні 7,99 грн. Повідомляє пресслужба компанії.

«Вартість газу на європейських хабах щодня б’є рекорди. Однак ми підготувалися до старту опалювального сезону та готові забезпечити безперебійне газопостачання для своїх клієнтів, – запевнив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук. – Нам вдалося укласти контракт з «Нафтогазом», що дає можливість зафіксувати ціну на ресурс для населення до 1 травня 2022 року».

Середня стартова ціна природного газу на Українській енергетичній біржі 30 вересня сягнула нової рекордної позначки та склала 34,68 грн за кубометр. Стрімке здорожчання ресурсу пов’язане зі скороченням запасів газу в сховищах країн ЄС, зменшенням обсягів поставок газу з РФ, а також високими цінами на блакитне паливо в державах Азії.

Нагадаємо, відповідно до Постанови НКРЕКП № 572 від 07.04.2021 р., усі постачальники блакитного палива зафіксували ціни на газ у річних тарифах для побутових споживачів. Такий крок держава зробила, аби захистити побутових споживачів газу від коливань цін на ресурс.

 

Автор статті: Ірина Велігурська

0 Комментариев