Волинь: Які продукти здорожчали найбільше?

news

Почався вже третій місяць війни і її вплив чітко видно в економіці. Зростання цін видно неозброєним оком. Ціни на продуктових ринках області в березні зросли в порівнянні з попереднім місяцем на 3,6 %. Найбільше здорожчали фрукти, – повідомили в обласному управлінні статистки, пише UA:ВОЛИНЬ.

Загалом в Україні споживчі ціни за місяць виросли на 4,5 %.

На що зросли ціни

В березні ціни на їжу та безалкогольні напої зросли на 4,4 %. Найбільше, на 24,6 %, подорожчали фрукти. Овочі – на 6,8 %. Підвищились також ціни на рис, Хліб та хлібобулочні вироби, яйця та молоко.

Читайте також: “80% бізнесу – в колапсі”: як волинські підприємці відновлюють роботу в умовах війни”
Соняшникова олія зросла в ціні на 9,2 %, риба та продукти з риби – на 6,1 %, Також у списку продуктів, вартість яких зросла: макаронні вироби, сири, сметана, м’ясо птиці та кисломолочна продукція.

Одяг і взуття подорожчали на 8,7 %. Підвищення цін на транспорт на 4,5 % спричинено зростанням цін на паливо та мастила на 10,2 %.

Які продукти подешевшали

Водночас в обласному управлінні статистики зазначили, що деякі продукти в березні, навпаки, подешевшали. Йдеться про яловичину, телятину та свинину. Цукор за попередній місяць впав у ціні на 0,5 %, з початку року – на 1,8 %.

Автор статті: Олійник Олеся

0 Комментариев