Волинь та Луцьк: За яким графіком вимикатимуть світло 21 січня

news

Графіки погодинного відключення електроенергії на 21 січня 

Величина доведеного НЕК «Укренерго» добового ліміту на Волинь в суботу становить лише 44% від необхідного для повноцінного електрозабезпечення області. Перевищення доведеного ліміту не допускається.

Звертаємось до підприємств Волині та волинян по можливості самостійно зменшити власне споживання електроенергії у цей день та підтримати роботу енергосистеми України.

Пам’ятайте про необхідність раціонального використання електроприладів, адже в українській енергосистемі зберігається дефіцит потужності через пошкодження ключових об‘єктів магістральних мереж по території України.

«Волиньобленерго» прикладе максимум зусиль для дотримання графіків погодинного відключення. Однак, енергетики зобов‘язані невідкладно виконувати екстрені відключення поза графіком у разі, якщо НЕК «Укренерго» буде змушене збалансувати енергосистему аби уникнути аварій на обладнанні.

Пікові години навантаження на енергосистему припадають на період з 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. У ці години особливо важливо споживати електроенергію раціонально. 

Графіки за посиланням

 https://cutt.ly/11YPbRs

За інформацією: ПрАТ “Волиньобленерго”

0 Комментариев