Волинь до опалювального сезону готова на 100 %

news

Про готовність області до опалювального сезону обговорювали під час засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС сьогодні, 5 жовтня 2022 року.

Зокрема, як розповів заступник начальника управління – начальник відділу систем життєзабезпечення та житлового господарства ОДА Андрій Пиріг, в області вже завершена підготовка до опалювального сезону.

Усі ремонтні роботи на об’єктах теплопостачання та водопровідно-каналізаційного господарства проведені та створено запас палива.

Об’єкти соціальної сфери та інші бюджетні установи як правило використовують тверде паливо – торф (закуповують помісячно в межах бюджетних призначень). 

Слід зауважити, що на Волині 55 % теплової енергії виробляється твердопаливними котлами. Тим не менш, на постійній основі проводиться робота із заміщення газових котлів на твердопаливні.

Нині область цілком забезпечена місцевими видами палива (торф, дрова, відходи деревообробки; виробляються паливні пелети, дерев’яна щепа). 

Теплопостачальні організації та підприємств міст узгодили  об’єми і заключили договори із Нафтогазом на постачання природного газу. Так, на цей опалювальний період ліміти газу зменшені на 10 %. Але загалом це не є критичним, а доведені об’єми цілком хороші при економному використанні.

За інформацією: Волинської обласної державної адміністрації 

0 Комментариев