Володимир Гунчик відвідав військовий госпіталь

news

У день 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова обласної державної адміністрації Володимир Гунчик завітав до Волинського обласного госпіталю ветеранів війни, аби висловити слова вдячності тим, хто не шкодуючи власного життя обороняв рідну землю у 1941-1945 роках.

Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Разом із Луцьким міським головою Миколою Романюком, представником територіального органу Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Андрієм Омельчуком, а також начальником управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігорем Ващенюком, керівник найвищої виконавчої гілки влади регіону зустрівся із захисниками Батьківщини в актовій залі госпіталю.


– З глибокою пошаною і подякою відвідую сьогодні госпіталь ветеранів, – звернувся до присутніх Володимир Петрович. – Історія нашої країни в різні епохи зібралася в цьому залі. Ми не могли навіть подумати декілька років тому, що в нас знову з’являться ветерани. Не сивочолі, не ті, хто 70 років тому виборювали нашу перемогу над нацизмом чи славні інтернаціоналісти, які виконували свій священний обов’язок, а зовсім молоді хлопці й дівчата, яким би ростити пшеницю, будувати будинки, нарощувати міць нашої держави. Вони ж змушені були взяти зброю і через 71 рік після перемоги над нацизмом знову боронити Україну.

По тому голова облдержадміністрації привітав ветеранів зі святом Перемоги та, окрім міцного здоров’я, удачі й Божого благословення, побажав сивочолим бійцям передати естафету мужності, відданості й любові до своєї землі молодшому поколінню.
– Хай цей день завжди залишається у вашій пам’яті, як день, коли світова спільнота та й усі ми разом зламали шию нацизму. Змогли ще раз довести світові й собі, що наші люди можуть бути сильними, витривалими. А той, хто посягнув на найсвятіше – людське життя – приречений на загибель. Особлива честь і повага вам усім, шановні ветерани! Ще раз усім вам дякую і низько вклоняюсь! – підсумував Володимир Гунчик.

Луцький міський голова Микола Романюк, згадуючи всіх тих, хто загинув у роки Другої Світової війни на фронті, як учасник національно-визвольного змагання чи просто мирний житель, а також 160 Волинян, котрі впродовж останніх двох років утратили життя, захищаючи східні кордони держави на Донбасі, наголосив:
– Ми повинні розуміти, що тільки в єдності – наша сила.

Як вважає Микола Ярославович, слід спільно вирішувати  всі питання, аби держава була міцною, єдиною і нас поважали не лише в Європі, але й у цілому світі.

По завершенню офіційної частини на ветеранів чекав святковий концерт. Голова ж обласної державної адміністрації ознайомився з роботою неврологічного відділення відновного лікування Волинського обласного госпіталю ветеранів війни.

Нагадаємо, відділення відкрили ще у січні 2016 року. Основна увага спеціалістів, котрі працюють у ньому, переважно направлена на надання допомоги учасникам антитерористичної операції на сході України.

Оглянувши палати, лікувальні кімнати, та приміщення кухні цього  відділення госпіталю, Володимир Гунчик вкотре наголосив на необхідності створення на базі медичної установи реабілітаційного центру для ветеранів усіх категорій – Другої світової війни, Афганістану, а також їхніх внуків та дітей, котрі виконують військовий обов’язок на сході України.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев