Волинянку судили за вирощування коноплі

news

На Волині жінка на власному полі вирощувала 1150 рослин коноплі, однак вона не мала на меті збувати їх, тож відбулася умовним покарання тривалістю 1 рік. Про це йдеться у вироку Ратнівського районного суду Волинської області від 17 серпня 2018 року, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Як вдалося встановити під час судового засідання, обвинувачена з весни 2018 року на належній їй присадибній ділянці, незаконно вирощувала шляхом прополювання без мети збуту 1150 рослин коноплі. Зазначимо, що 23 липня 2018 року рослини коноплі були виявлені та вилучені працівниками поліції.

31 липня 2018 року між прокурором та підозрюваною в кримінальному провадженні укладено угоду про визнання її винуватості, відповідно до якої вони дійшли згоди щодо правової кваліфікації дій обвинуваченою за ч.2 ст.310 КК України, а також покарання у виді 3 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнення її від відбування покарання з випробуванням.

Отож, суд затвердив угоду та призначив покарання у виді 3 років позбавлення волі, однак на підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнив від призначеного покарання,встановивши жінці іспитовий строк тривалістю один рік.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев