Волинянина визнали одним з кращих держслужбовців України

news

За результатами Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” волинянин Сергій Дмитрук посів четверте місце.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови Волинської облдержадміністрації Володимра Гунчика, повідомляє Волинська правда.

Зокрема, очільник Волині привітав Сергія Дмитрука із досягненням. Так, завідувач сектору внутрішнього аудиту апарату ОДА зайняв четверту сходинку у номінації «Кращий керівник».

Варто зазначити, що Волинську область на конкурсі представляли й заступник керівника апарату Старовижівської райдержадміністрації Вячеслав Недзельський; у номінації «Кращий спеціаліст» – головний спеціаліст відділу розвитку сільських територій департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Олена Баран та головний спеціаліст з питань забезпечення виконання державних та регіональних програм підтримки агропромислового комплексу району управління агропромислового розвитку Володимир-Волинської райдержадміністрації Катерина Підгурець.

Переможців Конкурсу нагородили дипломом переможця, лауреатів – за друге місце – дипломом лауреата, за третє та четверте місця – пам`ятними листами учасників Конкурсу.

Додамо, що конкурс відбувався на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Зокрема, він ипокликаний виявити професійних та талановитих державних службовців, які удосконалюють свої професійні знання та навички шляхом самоосвіти.

Основними вимогами до конкурсантів були: ґрунтовні знання з питань державного управління, креативність мислення, високі професійні здібності в ухваленні ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, ораторська майстерність публічного виступу, а також володіння знаннями нового законодавства про державну службу та з антикорупційного законодавства в Україні.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев