Волиняни зайняли призове місце у фіналі фестивалю «Козацькі розваги – 2017». ФОТО

news

5-7 липня 2017 року в місті Чернігів відбувся фінал Всеукраїнського фестивалю «Козацькі розваги – 2017». На свято зібралися найсильніші богатирів з 13 обласних центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Традиційно, фестиваль організовують Всеукраїнський центр ФЗН «Спорт для всіх» та Міністерство молоді та спорту України.

Повідомляє директор центру В. Новосад.

Цьогоріч Волинську область представила команда-переможець обласного етапу фестивалю «Козацькі розваги» – «Маневичі 1» із смт Маневичі (Віктор Кушнір та  Олександр Сидорчук).

У рамках заходу Президент федерації стронгмену, Чемпіон світу до 110 кг за версією WSF, переможець престижного міжнародного турніру зі стронгмену World Record Brakers України Сергій Конюшок та Заслужений майстер спорту України, 3-разовий Чемпіон світу в команді Олександр Пеканов проводили показові виступи для усіх бажаючих.

Програма заходу складалась із 4 конкурсів – «Колода», «Козацька вдача», «Козацька засіка», «Чумаки».

Отже, призові місця розподілилися таким чином: І місце – виборола Харківська область, ІІ місце  посіла Волинська область, ІІІ місце дісталось Запорізькій області.

Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вітає наших богатирів та представника команди, директора Камінь-Каширського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергія Панасюка із призовим місцем та бажає подальших перемог.

Автор статті: Iryna Hupalo