Волиняни оцінили рівень своїх доходів

news

За даними вибіркового соціологічного опитування щодо самооцінки населенням рівня своїх доходів та економічних очікувань на майбутнє, проведеного органами державної статистики, більше половини домогосподарств Волині (54%) віднесли себе до бідних, троє з сімох – до небідних, але ще не представників середнього класу, троє зі ста – до представників середнього класу. До заможних не віднесло себе жодне домогосподарство, як і в цілому в Україні.

Повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

Щоб не відчувати себе бідними, кожне четверте домогосподарство області вважає, що грошовий дохід повинен становити від 4000 грн до 5000 грн на одну особу в місяць, кожне п’яте – шосте – від 3000 грн до 4000 грн, кожне дев’яте – від 9000 грн до 10000 грн.

За умови значного збільшення доходів половина респондентів спрямувала б додаткові кошти, насамперед, на відпочинок, 42% – на поліпшення житлових умов, 41% – на лікування, 38% – на придбання одягу та взуття, третина – на накопичення.

Розподіл домогосподарств за очікуваннями щодо змін їх матеріального становища на наступні 12 місяців засвідчив, що п’ять з кожних одинадцяти домогосподарств вважають, що їх матеріальний стан залишиться без змін, три з тринадцяти – сподіваються на його покращення, одне з шести – вважає, що відбудеться погіршення існуючого становища.

 

0 Комментариев