Волиняни на “Іграх нескорених” вибороли дві золоті та дві бронзові медалі. ФОТО

news

Команда волинських ветеранів АТО виборола на національних змагання «Ігри нескорених» у Києві дві золоті та дві бронзові нагороди. Про це у Фейсбук повідомила волонтерка Наталія Попова, – інформує ІА Волинські новини.

 

Зокрема, «золото» вибороли Майя Москвич та В‘ячеслав Оксентюк. Бронзові нагороди везуть на Волинь Богдан Хомик та Руслан Уніфортович.

«Для нас всі учасники – переможці!! Але як приємно, що на Волинь ідуть 2 ЗОЛОТИХ І 2 БРОНЗОВИХ МЕДАЛІ!» – йдеться у повідомленні волонтерки.

«Ігри нескорених» – це міжнародні змагання в паралімпійському стилі. Засновником ігор є принц Гаррі. У змаганнях беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани.

Національні змагання «Ігор нескорених» є фінальним етапом відбору кандидатів до національної команди, що цієї осені представлятиме Україну на світових «Іграх нескорених» (Invictus Games) в австралійському Сіднеї. Цього року в національних іграх беруть участь 175 учасників з 23 регіонів. Вони представляють Збройні сили України, Національну гвардію, Національну поліцію, Державну прикордонну службу та Службу безпеки України, добровольчі підрозділи та ветеранів. До складу збірної України будуть відібрані 15 спортсменів. Збірна України вдруге братиме участь в Invictus Games.

Автор статті: Валентина Тиненська

0 Комментариев