Волинянам взимку за комуналку в однокімнатній квартири прийдеться викласти понад 2 тисячі

news

Опалення однокімнатної квартири взимку волинянам може обійтись у понад тисячу гривень. Таку інформацію оприлюднили сьогодні, 22 вересня, під час брифінгу директора департаменту соціального захисту населення ОДА з питань призначення субсидій.

 

Про це повідомляє Слово Волині.

 

Директор департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод вкотре закликала волинян подати заяви та декларації про доходи для оформлення житлових субсидій, адже з початком опалювального сезону комунальні тарифи можуть добряче вдарити по кишені.

Чиновниця зауважила, що згідно з прогнозами, під час опалювального періоду вартість опалення однокімнатної квартири може сягати більше тисячі гривень, а за всі комунальні послуги (водопостачання, водовідведення, електропостачання, постачання газу для приготування їжі тощо) доведеться заплатити понад 2 тисячі гривень. До прикладу, зараз волиняни в середньому платять за комунпослуги в однокімнатній квартирі від 350 до 800 гривень.

Ще більшу суму з власної кишені доведеться викласти мешканцям приватного сектору, які проживають у власних будинках.

Посадовець наголошує, що порядок оформлення житлових субсидій було спрощено уже двічі. Зокрема, було відмінено штрафні санкції для осіб, які подали або свідомо недостовірні дані про доходи, або просто помились в їх розрахунку. До того ж, якщо раніше в декларації потрібно було вказати суму доходу, то зараз потрібно написати лише його вид, а решту інформації роздобудуть працівники органів соціального захисту населення. Окрім цього, в оформленні субсидій не відмовлятимуть власникам депозитів у банку, а також родинам, в яких є непрацююча особа працездатного віку (їм задля обмеження при оформленні субсидій нараховуватимуть віртуальний дохід).

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев