Волинянам розповіли, як спростилася процедура призначення субсидій

news

До уваги волинян: з 1 жовтня 2015 року спрощено і вдосконалено призначення субсидій населенню.

Про це повідомляють у прес-службі Луцької міської ради.

23 вересня Урядом ухвалена Постанова щодо подальшого спрощення і вдосконалення порядку призначення субсидій населенню, яка набрала чинності 01 жовтня 2015 року.

Цією Постановою врегульовано такі питання:

   1. Скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на сплату послуг ЖКГ на особу, що звертається по субсидію. Відтепер субсидія призначатиметься одній із зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок на сплату послуг.

   Зокрема, орендарям житла субсидія призначатиметься на підставі рішення комісії та акту обстеження матеріально-побутових умов при наявності договору оренди (переоформляти особові рахунки не потрібно).

   2. У випадку коли кількість фактично проживаючих зареєстрованих у житловому приміщенні осіб є меншою, ніж кількість зареєстрованих у такому приміщенні осіб, субсидія призначається на підставі рішення комісії. Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих (довідки, що підтверджують місце перебування особи на території іншої адміністративно-територіальної одиниці у зв’язку з роботою, лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання, довідки про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні, акти обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства селищної, сільської або міської ради, акти житлово-експлуатаційних організацій про фактично проживаючих осіб, договори оренди житла в іншому місці). У випадку відсутності документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих, рішення приймається на підставі актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

   3. Надано можливість призначати субсидію сім’ям, що мешкають окремо у житловому приміщенні із розділеними особовими рахунками, які сплачують за послуги на такі рахунки, виходячи із кількості зареєстрованих осіб, на підставі рішення комісії та акту обстеження матеріально-побутових умов.

   4. Надано дозвіл комісіям призначати субсидії дитячим будинкам сімейного типу і прийомним сім’ям, а також сім’ям (крім багатодітних сімей), у яких не менше року проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування, враховуючи кількість дітей, які фактично проживають, але не зареєстровані на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов сім`ї.

5. У випадку розбіжності відомостей про склад зареєстрованих осіб і про кількість осіб, яким нараховується плата за послуги, для розрахунку субсидії використовуються дані про склад зареєстрованих.

   6. Приведено у відповідність до законів перелік доходів, які не враховуються для призначення субсидії:

– доходи учасників АТО;

– доходи від роботи у виборчій комісії.

   7. Якщо субсидія призначена рішенням комісії, то на наступний термін субсидія призначається на підставі того ж рішення, якщо у сім’ї не відбулося змін. Тобто питання не виноситься знову на комісію.

0 Комментариев