Волинянам повідомили, які найдорожчі книги можна придбати на сайтах оголошень

news

30 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Спеціально до цього свята презентуємо підбірку найдорожчих книг, які продають на сайтах оголошень.

Підбірку підготували в OLX.

Псалтир 16 століття готова продати мешканка Курахово Донецької області Анна. Старовинна книга оцінена в 500 тисяч гривень. Продавчиня також не проти поміняти книгу на житло.

Загалом, старовинна церковна література досить високо цінується. Наприклад, Біблію 1902 року старослов’янською мовою продають за $15 тисяч. Псалтир 18 сторіччя чи старовинну німецьку Біблію можна придбати за $10 тисяч.

Якщо ви маєте намір серйозно поповнити особисту бібліотеку, можна звернутися до користувачки сайту Лідії, котра виставила на продаж усі свої книги. Бібліотека налічує 3 тисячі томів і знаходиться в Угорщині. Весь комплект оцінений в 15 тисяч євро.

Збагатити знання в різних сферах допоможе енциклопедичний словник Брокгауза і Єфрона, 1890 – 1907 років випуску. Збірка продається за $9 тисяч у Харкові.

Цінителі української історії звернуть увагу на альманах «Рада», що видавався в 1883 та 1884 р. Михайлом Старицьким. Два видання коштують $6 тисяч. Ексклюзивне видання творів Тараса Шевченка в 4 томах можна придбати в Києві за 30 тисяч гривень.

Є й цікаві збірники іноземним мовами. Наприклад, збірник коміксів угорською мовою 90-х років. Усього в наявності у продавця 114 оригінальних журналів, з копіями – 130.

Незвичайну добірку пропонує Андрій з Ніжина, котрий виставив на продаж книги початку 20 століття вартістю $500 за кожну. Увагу приваблюють назви книг: «Какъ лечить болезни магнетизмомъ земли и  электричества» (автор – проф. Гекторъ Дюрвилль), «Гипнотизмъ» (автор –  врачъ П. В. Каптеревъ), «Какъ вызвать явленія потусторонняго міра» (автор – NEMO), «Непосредственная передача мыслей» (автор – д-ръ Н. Котикъ).

А любителям зовсім містичного й магічного пропонують за $5 тисяч придбати ксерокопії древніх книг з магії: «Ксерокопії 30 книг з магії, чаклунства, язичництва, народній медицині, починаючи з 1700 року, з грифом “Секретно не копіювати” Книг уже не існує, вони були скопійовані із секретних архіві понад 30 років тому і знаходяться в єдиному екземплярі».

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев