Волинянам безкоштовно гратиме оркестр зі столиці

news

У Луцьку влаштують благодійний концерт симфонічного оркестру. Про це повідомляє у спільноті “Меценати для солдата” Руслан Теліпський.

19 грудня, о 19:00, у церкві «Дім Євангелія» (Кірха – вул. Караїмська, 16) відбудеться благодійний концерт київського симфонічного оркестру. Музиканти виконають ораторію «Месія» Г.Ф.Генделя українською мовою. «Цей твір визнано в усьому світі як один з найвеличніших музичних шедеврів. Ораторію буде виконувати професійний хор та оркестр під керівництвом Веса Дженсона (Канада)». Вхід вільний. Зібрані кошти будуть направлені на підтримку дітей сиріт, батьки яких загинули в зоні АТО.
Телефон за довідками: 050-8-666-222
P.S.Маємо надію, що невдовзі й інші заклади приєднаються до волонтерського руху, беручи гарний приклад з наших патріотів-однодумців. Нагадуємо, що безготівковий проект “Мeцeнaти для сoлдaтa” – це контакт між меценатом та бійцями для моральної та фінансової підтримки останніх у тилу. Ми цінуємо будь-яку допомогу і сприяння для бійців у цей складний для України історичний момент з мінімальними втратами у бізнесі та вашого часу.

Зв’яжіться з нами за тел.: 050-973-44-84. Для зручності – меценати самі можуть написати про свої послуги в групі МдС у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/1595517907346668/?fref=ts. Також запрошуємо до співпраці волонтерів.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев