Волинян попереджають про ризики трудової міграції до Росії

news

Незважаючи на війну, яку веде на нашій території Російська Федерація, українці продовжують виїжджати до країни-агресора на заробітки. За неофіційними даними, щороку майже пʼять тисяч волинян з поліських районів регіону вирушають до Росії на роботу. 

Однак такі трудові мігранти не усвідомлюють усіх ризиків, що чекають на них за межами дому, — застерігають в управлінні СБУ у Волинській області.

Насамперед слід зважати на те, що з бойовими діями на сході країни сам процес виїзду та повернення громадян утруднюється і є досить небезпечним. Також потрібно враховувати й те, що російські спецслужби вдаються до утисків та шантажу наших співвітчизників з метою їх вербування та використання на шкоду Україні. Оскільки офіційних документів на працевлаштування у наших мігрантів за кордоном здебільшого немає, то вони стають уразливими та не мають захисту на території ворожої держави. Російські спецслужби використовують різні методи у своїй роботі, у тому числі не гребують тим, щоб зробити «шпигуна» чи «диверсанта» з будь-якого пересічного українця за кордоном.

Шановні громадяни! Якщо під час Вашого перебування на території Російської Федерації до вас зверталися з будь-якого приводу правоохоронні органи, російські спецслужби або ви відчували безпідставне обмеження своїх прав чи вам стали відомі такі факти, що стосуються інших осіб, то повідомляйте на гарячу лінію СБУ:

CALL-центр СБУ за телефоном 0800501482 або
e-mail:callcenter@ssu.gov.ua.

Цілодобова гаряча лінія Управління СБ України у Волинській області: (0332)-24-40-25, 097-7-911-911.

Ми повинні об’єднатися у боротьбі з ворогом, де б він не був – за кордоном, чи серед нас!

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев