Волинську молодь навчать, як бути активною та отримати фінансування на свої проекти

news

Волинян запрошують до участі у навчанні за програмою “Активні громадяни”.

Про це повідомляє Волинська правда.

Для того щоб зрозуміти, як стати активним громадянином, здатним ефективно втілювати власні ініціативи та отримати можливість здобути фінансування на свій соціальний проект, Британська Рада в Україні та СГО «Молодіжна Платформа» запрошують волинян взяти участь у навчанні за програмою «АКТИВНІ ГРОМАДЯНИ»

Навчання відбуватиметься з 3 по 5 грудня нинішнього року (14:00 – 20:00) у м. Ковель, в палаці культури імені Тараса Шевченка.

Реєстрація учасників здійснюється за посиланням. Деталі за телефоном:+38 (095) 092-51-66

Довідка:

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на Сході України.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев