Волинський «Табір Сонячний» розпочав другу зміну. ФОТО

news

159 дітей відпочиватиме на другій зміні у позаміському закладі оздоровлення та відпочинку обласного Центру туризму, спорту та екскурсій табір «Сонячний», що у с.Гаразджа Луцького району. 2 липня відбулось урочисте відкриття зміни.

Повідомляє прес-служба ЦТСЕ.

У таборі створені всі умови для того, аби дитина, перебуваючи тут, мала можливість в першу чергу оздоровитись і загартуватись,  адже табір спортивно-туристського напрямку, а також проявити свої здібності, пізнати щось нове і корисне для себе. 

На кожну зміну працівники табору готують цікаву і насичену різноманітними спортивними та культурно-мистецькими заходами програму активного відпочинку та дозвілля, щоб дітям було цікаво та весело, – говорить директор табору Володимир Карпюк.

Кожен день неповторний, має свою назву і присвячений певній темі: День єднання, День казки, День туризму, День жартів, спортивний день, День козацтва, олімпійський день, День патріота, День здоров’я та інші. Спортивні змагання, конкурси, свята, ігри, веселі естафети, шоу-програми, дискотеки та багато-багато іншого, щоб максимально наповнити відпочинок дітей.

«Табір Сонячний» вже здобув вагомий авторитет серед закладів оздоровлення та відпочинку і став улюбленим місцем не лише волинських школярів. Так, у першу зміну, яка завершилась 27 червня, тут вже оздоровились 158 дітей з Тернопільської області, Ківерцівського району, міста Луцька та Рожищенського навчально-реабілітаційного центру. Оскільки більшість дітей не були в місті Луцьку, для них була організована пізнавальна екскурсія, де вони ознайомились з історико-культурним пам’ятками обласного центру та відвідали замок Любарта.

«Дуже цікава екскурсія, вразив гарний замок, виставка дзвонів, – ділиться враженнями представник Тернополя Олеся Ігнатова. – А ще дуже сподобався нам сам табір, розміщений у сосновому лісі, має велику територію та гарне чисте озеро».

Крім того, діти мали можливість випробувати себе на туристській «Смузі перешкод», скеледромі, навчитись азам орієнтування на місцевості, набути нових вмінь та навичок під час пішохідного походу.

“Найбільше дітям подобається одягати туристичне спорядження і лазити на скелелазній стінці, в основному вони це роблять вперше, адже ще ніколи такого не пробували”, – розповідає старший інструктор табору Ірина Тарасюк.

Софія Єфремова дуже рада, що потрапила в цей табір: «Тут для нас проводять багато цікавих конкурсів та змагань, особливо запам’яталась спортивна гра «Джура», де наш загін став переможцем, сподобалось плавати на байдарці».

Дозвілля в таборі доповнюють купання в озері, катання на катамарані, байдарці та човні, що не кожен волинський табір може запропонувати. Загальне оздоровлення дітей проводиться під час загартовування водними процедурами, виконання фізичних вправ, лісових прогулянок. Такий відпочинок якнайкраще впливає на гармонійний розвиток дитячого організму, а калорійне 5-разове харчування, в раціоні якого обов’язково овочі, фрукти, соки, свіжа випічка поповнюють запас сил та енергії.

 

0 Комментариев