Волинський прокурор не хоче відкликати свій підпис під листом-зверненням щодо звільнення Сакварелідзе. ФОТО

news

Лучани вимагали відставки Генерального прокурора України Віктора Шокіна та припинення тиску на прокурорів команди Сакварелідзе.

Акція відбулася сьогодні, 28 березня, біля Прокуратури Волинської області.
Нагадаємо, ряд обласних прокурорів написали листа до Шокіна з вимогою звільнити Сакварелідзе за те, що він написав про необхідність вийти на підтримку прокурорів, яких зараз звільняють. Серед цього переліку є також підпис прокурора Волинської області Дмитра Чепіжака.

Луцькі активісти написали звернення, де вимагають відставки Шокіна та просять Чепіжака відкликати підпис під листом-зверненням щодо звільнення Давіда Сакварелідзе.

Активісти вважають, що прокурори, поставивши свій підпис, заявили про підтримку Шокіна та «діамантових прокурорів».

IMG_0544

Аналогічні акції у цей же час відбулися в Києві, Харкові,Черкасах, Львові, Тернополі та Житомирі.

Учасників акції покликали зайти всередину, де Чепіжак відповів на їхні запитання:

«Я нікого не підтримую в політичних поглядах. Я розглядаю цю ситуацію, як робоче питання, тобто відбувається скорочення в структурі Генеральної прокуратури і в структурі прокуратур обласного рівня. У прокуратурі Волинської області скорочено 137 осіб. Виникла ситуація про скорочення відповідних відділів, які підпорядковуються відповідному заступнику Генерального прокурора. Не погоджуючись, я так розумію, з цими діями керівництва Генеральної прокуратури, заступником Генерального прокурора був організований мітинг, акція протесту про те, що вони не згодні, аби у його управліннях має бути якесь скорочення, і що їх всіх треба залишити на посадах», – заявив Чепіжак.

Прокурор відповів, що відкликати свій підпис він не буде. На його думку, буде хаос, якщо підлеглі вирішуватимуть службові питання у такий спосіб.

До слова, Чепіжак запевнив що скоро на сайті Прокуратури буде оприлюднено, хто був ініціатором цього листа-звернення та з чиєї електронної пошти він був надісланий у Луцьк.

IMG_0527 IMG_0531 IMG_0532 IMG_0533 IMG_0534 IMG_0539 IMG_0540 IMG_0550 IMG_0551 IMG_0556 IMG_0558 IMG_0559 IMG_0563 IMG_0567

0 Комментариев