Волинський прикордонник «сяде» за п’ять смертей і два каліцтва

news

Десять років за ґратами відсидить волинський прикордонник, який торік навесні збив на смерть п’ятьох людей. Автокатастрофа сталася на шляху Ковель-Ягодин. Легковик, за словами свідків, мчав на великій швидкості. А судмедексперти засвідчили, що чоловік був добряче напідпитку. Та сам водій винним себе не вважає і досі, каже, його підставили. 

Про це йдеться у сюжеті програми перших західноукраїнських новин«Огляд дня» телеканалу ZIK.

Дві години суддя зачитував обвинувальний вирок, окрім виплати матеріальних відшкодувань і моральної шкоди родичам загиблих та потерпілим, чоловік отримав найвищу міру покарання за злочин — 10 років за ґратами.

«Звісно буду оскаржувати вирок у апеляційному суді», — заявив після оголошення вироку підсудний Василь Білаш.

Попри  п’ять смертей і два каліцтва родичі обвинуваченого й далі нарікають на вибіркове правосуддя, і твердять про невинуватість Василя Білаша.

«Ми будемо звертатися не тільки в Україні, а й далі в європейський суд. Кінця ще скоро не буде»,— розповіла Марія Білаш, мати засудженого.

«Вважаю, що навіть при повному визнанні вини і частковому відшкодуванні, напевно, міра покарання була б обрана та ж сама. В разі, якщо б були пом’якшуючі обставини, то обрали би м’якшу міру покарання»,— повідомив адвокат, представник потерпілих Віктор Пилипчук.

Батьки загиблих зізнаються: вперше за дев’ять місяців після трагедії зітхнули з полегшенням. Хоча біль від пережитого не вщухає, та нарешті завершилась судова тяганина.

 

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев