Волинський нардеп звітує перед громадою

news

Хоча у Верховній Раді офіційно канікули і чимало політиків вже вирушили на курорти відпочивати, народний депутат від волинського округу №19 Ігор Гузь, працює та звітує перед громадою про свою роботу за півтора року.

Про це інформує прес-служба нардепа.

Для таких зустрічей команда депутата використовує різні локації. Лише за останній місяць Ігор Гузь встиг побувати у селах кожного із трьох районів: Любомльського, Володимир-Волинського та Іваничівського, а ще виступити перед робітниками, зустрітися з людьми у дворах Нововолинська, Благодатного та Іванич.

“Я коли обирався народним депутатом, говорив, що буду намагатися максимально співпрацювати з різними підприємствами та установами, зустрічатися з людьми, звітувати про свою роботу, слухати пропозиції та зауваження людей, бо це — моє завдання”, — вважає депутат.

На зустрічах Ігор Гузь дотримується принципу відкритого спілкування із громадою: він не звик до офіціозу та безпосередньо говорить із людьми саме про їх проблеми, оцінку влади та ситуації в країні. А ще він ніколи не обіцяє “золоті гори”, бо відповідально ставиться до своєї роботи та закликає громаду також активно долучатися до вирішення власних проблем.

“Прошу, не думайте, що прийде “добрий цар”, мер, президент, прем’єр-міністр і вирішить всі ваші проблеми. Є хороші депутати, є погані, але ви повинні також надіятися на себе та об’єднуватися для вирішення проблем. Люди мають навчитися, відстоювати свої права”, — чи не на кожній зустрічі закликає народний депутат самоорганізовуватися та об’єднуватися задля спільної справи.

Щоб підтримати активних жителів округу та їх проекти, Фонд Ігоря Гузя “Прибужжя” втілює проекти з міні-грантів “Крок назустріч”, в рамках якого вже на основі співфінансування втілили низку, важливих для громади, проектів.
Чи не на кожній зустрічі виборці говорять про схожі проблеми, зокрема високі тарифи та соціальне забезпечення. “Хоча я член коаліції, але я не буду голосувати за речі, що зараз обмежують людей. Щодо тарифів я вважаю, треба було це робити не так різко, а поступово, на 2-3 роки «розтягнути». Так, як зробили зараз, це — неправильно. Якщо це вимога Міжнародного валютого фонду, то треба про це відкрито людям роз’яснювати, на жаль, зараз немає комунікації”, — наголошує на зустрічах Ігор Гузь.

Люди хочуть і вимагають спілкування із владою, яка, на жаль, не завжди до них приїжджає. Команда Ігоря Гузя — у постійній комунікації з громадою регіону “Прибужжя” і, в міру можливостей, допомагає у вирішенні проблем.
Ігор Гузь про свою роботу звітуватиме і у дворах Любомля, Володимира-Волинського та Устилугу.

P1050385 P1050348 P1050338 P1050316

0 Комментариев