Волинський нардеп просив Анатолія Матіоса не знущатись із 51 бригади. ВІДЕО

news

Ігор Гузь виступив на захист бійців 51-ї бригади. Щойно народний депутат України від виборчого округу №19 під час пленарного засідання звернувся до головного військового прокурора Анатолія Матіоса із закликом припинити знущатися над військовими героїчної 14-ї окремої механізованої бригади міста Володимир-Волинський. Про це повідомляє прес-служба нардепа.

«Я вважаю, і всі волиняни, що над військовими героїчної 51-ї бригади, яка зараз носить назву 14-ї,  вже знущаються два роки. Сотні бійців, які, на превеликий жаль, були «кинуті» своїми військовими провідниками на фронті.

Сьогодні вони — у  судах міста Володимир-Волинський. Десятки з них – засуджені. Вважаю, що ці люди ні в чому не винні. Тиск та знущання над бійцями продовжується на сьогоднішній день», — констатував політик.

Водночас зауважив: «10-12 лютого на митному переході «Устилуг», декількох хлопців «схопили» прикордонники чи митники. І почали їх на кордоні «пресувати» – без адвокатів та без рідних. Це були демобілізовані бійці бригади, які ні від кого не переховувалися і не мали повісток на виклик до суду. На жаль, сьогодні у Володимирі-Волинському  — протести громади на захист бійців».

Народний депутат України також розповів, що нині наших бійців в черговий раз викликають до суду.

«У Чернівецьку прокуратуру:  де Волинь, а де Чернівці!? До Івано-Франківського суду: де Івано-Франківськ, а де Волинь!? Постає питання: Чому наших бійців бригади судять в Івано-Франківську?», — наголосив народний депутат України.

Ігор Гузь закликав головного військового прокурора Анатолія Матіоса припинити знущання та  зневагу над  бійцями 51-ї ОМБР.

Народний депутат разом із своїм колегою Ігорем Лапіним планують ініціювати створення тимчасової слідчої комісії (ТСК), мета якої – вивчити реальну картину ситуації у судовій справі над бійцями героїчної 51-ї бригади.

Ігор Гузь висловив сподівання на підтримку колег з різних фракцій Верховної Ради щодо створення ТСК.

«Військові цієї бригади зазнали величезних втрат на фронті. Знаємо: захищали кордони під Іловайськом. Знущатися над героями не правильно і несправедливо. Це — дії  проти українського народу», — резюмував політик.

0 Комментариев