Волинський нардеп наполягає на ремонті дороги в Устилузі

news

Ремонт дороги за напрямком «Устилуг-Луцьк-Рівне» за кошти Волинської митниці повинен бути пріоритетним, і початок будівельних робіт має йти з Устилугу — наголошує Ігор Гузь.

Необхідність проведення ремонту саме цієї дороги у 2017 році обговорили під час зустрічі волинського нардепа з Міністром інфраструктури Володимиром Омеляном та т.в.о. голови Державного агентства автомобільних доріг України Євгеном Барахом, — інформує прес-служба Ігоря Гузя.

«Якщо у 2017 році вдасться продовжити програму виділення половини коштів від перевиконання надходжень Волинської митниці, то, у першу чергу, потрібно відремонтувати дорогу за напрямком «Устилуг-Луцьк-Рівне», починаючи із «устилузького» боку. Бо ця дорога є ключовою. Я буду наполягати, щоб за митні кошти все ж таки здійснювався ремонт цієї дороги», — наголошує Ігор Гузь.

Ігор Гузь – один із ініціаторів законопроекту про відновлення доріг за рахунок митних надходжень. Волинь – в числі п’яти областей, що стали пілотними у цій програмі. З 5 вересня 2015 року Закон – в дії. Експеримент триватиме до 1 січня 2017 року.

Профільні посадовці також підтвердили, що «Укравтодор» та профільне Міністерство готові на основі співфінансування інвестувати в ремонт доріг об’єднаних територіальних громад: «Громада має дає 50%, ще половину держава. Це для нас цікаво, з огляду на Устилузькі та Зимнівські громади та з огляду на можливі об’єднання громад в інших територіях округу», — відзначає нардеп.

У вересні переглядатиметься кошторис субвенції на будівництво доріг. Тоді уже запланована наступна робоча зустріч нардепа Ігоря Гузя з керівництвом «Укравтодорогу», аби включити для державного фінансування перелік низки доріг з виборчого округу №19.

За словами Міністра Володимира Омеляна, нині в Україні діє спільний із Польщею проект, який дозволить відремонтувати 13 кілометрів дороги на території регіону «Прибужжя» від кордону з Польщею на території Устилугу.

«Моє завдання – тримати і це питання на контролі», — зауважив нардеп.

0 Комментариев