Волинський лікар побувала на медичній конференції у польському місті Лодзь

news

Наприкінці червня у польському місті Лодзь за сприяння фундації “Zdrowie Bez Granic” відбулася конференція з паліативної та геріатричної допомоги, у якій взяла участь представник галузі охорони здоров’я міста Луцька, заступник головного лікаря з економічних питань комунального закладу «Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги», Тетяна Князькова.

Усі учасники заходу мали можливість прослухати лекції з організації і функціонуванню довготривалої опіки в Польщі, перейняти досвід роботи медичних закладів м. Лодзя, зокрема, ознайомилися з роботою онкологічної клініки та шпиталю. Особливістю згаданої клініки є те, що будь-яка людина може прийти безпосередньо до лікаря-онколога і отримати якісну послугу, вартість якої оплачує страхова компанія. Екстрена медицина також працює як годинник: максимальний час доїзду швидкої по місту 8 хвилин, в селі- до 15 хвилин. Реанімобілі обладнані усім необхідним, повноцінно працює санавіація, біля закладу є обладнаний вертолітний майданчик.

Крім того, учасники конференції ознайомилися з організацією та функціонуванням Хоспісу на дому, де було показано чіткий розподіл обов’язків між сімейною та паліативною службою.

Отриманий досвід у польських колег дасть змогу використати найкращі практики у нашому місті та покращити якість надання медичних послуг.

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев