Волинських вчителів англійської закликають стати агентами змін

news

В Україні, яка прагне стати повноправним членом європейської спільноти,  нині активно ведеться робота щодо виконання завдань Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

Відтак, у листопаді цього року стартувала Програма «Вчителі англійської мови – агенти змін», розроблена спільними зусиллями Британської ради та громадської ініціативи GoGlobal у рамках національної кампанії «Україна Speaking». Мета – покращення якості викладання англійської мови в Україні, підготовка тренерів із англійської мови, які надаватимуть методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області. Про це йдеться на сайті Волинської ОДА.

Перший етап проекту реалізується в обласних центрах Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської, Херсонської областей та м. Києві.

Із 7 областей – відібрано по 1 вчителю з кожного району області. А у Києві – по 1 вчителю з кожного району міста. Загалом у перспективі – підготовка до 170 тренерів із англійської мови.

Другий етап передбачає покриття всіх регіонів України.

Із 21 лютого до 26 лютого 2016 року (включно) відбудеться 1-ий тренінг, спрямований на вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови. Відтак визначатимуться найкращі кандидати для участі в тренінгу для тренерів, який відбудеться у серпні 2016 року.

Взяти участь у конкурсі мають можливість й педагоги Волині.

Заявки подаються онлайн:https://docs.google.com/forms/d/1Ze1tUIR3ClhFI1c0atEfbWjuoVEKhLMyE2iCSAWdsho/viewform?c=0&w=1

0 Комментариев