Волинських правоохоронців вчили, як охороняти порядок під час виборів. ФОТО

news

Волинським правоохоронцям влаштували тренінг, під час якого розповіли, як попередити правопорушення, пов’язані з виборчим законодавством, та як ефективно вирішити проблемні ситуації на виборчих дільницях. Організатор тренінгу – громадська організація Комітет виборців України.

Про це повідомляють в УМВС України у Волинській області.

Навчання пройшли усі правоохоронці, які охоронятимуть правопорядок під час виборів.

Голова Волинського обласного відділення ВГО КВУ Юрій Кресак акцентував на змінах в нормативно-правових актах, в частинах, що пов’язані з порушеннями у сфері виборчого законодавства. Крім того, він розглянув функціональні обов’язки та організацію роботи поста міліції з охорони громадського порядку на виборчій дільниці, а також забезпечення правопорядку безпосередньо в день виборів. Усім присутнім довели алгоритм дій на основних етапах виборчого процесу: транспортування виборчої документації та її охорона, охорона громадського прядку в день волевиявлення.

Спільними зусиллями Міністерства внутрішніх справ та Комітетом виборців України підготовлено посібник для працівників міліції. У ньому ретельно розглянуто проблемні ситуації, зокрема: дії правоохоронців у разі повідомлення про замінування виборчої дільниці, виникнення пожежі, блокування виборчих дільниць.

Юрій Кресак відзначив важливість таких навчань: “Завдяки розробці методичних матеріалів та проведенню таких тренінгів чи не вперше МВС, громадськість та ЦВК об’єднали зусилля навколо спільної мети – забезпечення законності та правопорядку під час виборів. Окрім того, вдалося розглянути широке коло питань та можливих проблемних ситуацій. Зокрема, що стосується виборчих порушень за межами дільниць, таких як організація «каруселей».

Він наголосив, що результатами проведених навчань стане якісне та ефективне реагування правоохоронців на виборчі порушення, а також попередження можливих порушень під час виборів.

 

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев