Волинських чиновників хочуть заставити викладати те, про що вони пишуть у шкільних програмах

news

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик вважає, що керівники управлінь та відділів освіти повинні проводити у школах уроки, аби мати краще уявлення про ту сферу, якою опікуються. Про започаткування такої ініціативи він говорив 27 серпня під час підсумкової конференції педагогічних працівників області.

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

 

Очільник області розповів про прикрий випадок, свідком якого став у обласному військовому ліцеї. Діти, які хотіли поступити у заклад, маючи у атестатах не менше десяти балів, на екзаменах ледь набирали три бали. Тож у голови ОДА виникло чимало питань стосовно рівня підготовки учнів у школах області. Тож зазначив, що цього року, говорячи про освіту, будуть говорити не так про комп’ютеризацію навчальних закладів, як про рівень підготовки вчителів, про підвищення їх кваліфікації.

Також, вважає, потрібно підняти рівень відповідальності як профільних посадовців, так і вчителів за рівень якості надання освіти. Окрім того, Володимир Гунчик озвучив нову ініціативу, яку хоче, щоб запровадили в області – начальники та працівники управлінь, відділів освіти повинні проводити уроки у школах. У такий спосіб вони матимуть краще уявлення про ту сферу діяльності, якою керують. «Потрібно у них запитати, на скільки часто вони бувають у школах, чи просто пишуть циркуляри, завдання і спускають їх униз», – наголосив високопосадовець.

«Я хочу побачити, як вони можуть викладати те, про що пишуть у програмах, як вони реалізовують завдання, які ставлять перед педагогічними колективами», – додав він пізніше.

Голова ОДА зазначив, що першою чергою почне з себе. «Перший урок проведу я у ліцеї. Звичайно, він буде більш направлений на військово-патріотичне виховання», – розповів Володимир Гучик.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев