Волинські військові врятували чоловіка, який підірвався на міні в зоні АТО

news

Військовослужбовці медичної роти з Волині у зоні АТО врятували життя трактористу, який підірвався на міні.

Про це повідомляє IA ZIK.

Після потужного вибуху, який пролунав біля села Талаковка  Донецької області, мешканці населеного пункту виявили перекинутий трактор, який знаходився посеред поля, замінованого бойовиками. Люди викликали міліцію та швидку допомогу, але цивільні служби не наважувались вийти на мінне поле, щоб обслідувати місце трагедії. Чекати на саперів не було часу, бо тракторист потребував негайної допомоги. Про це повідомляє начальник прес-служби 14-ї окремої механізованої бригади ОК «Захід» лейтенант Влад Якушев.

На щастя потерпілого, поруч знаходились позиції військової частини В 0259. Старший лейтенант медичної роти Віталій Руснак та сержант Руслан Варава, відразу погодились допомогти. Ризикуючи життям, вони проїхали через мінне поле до місця вибуху, надали потерпілому медичну допомогу, вивезли у безпечну зону та передали цивільним медикам.

З мінного поля вони виїжджали заднім ходом, по власних слідах, що вимагало від водія автомашини неабиякого професіоналізму.

«У тракториста нога та голова були посічені осколками, були множинні опіки. Якщо б ми запізнились з допомогою, людина загинула б», – розповів старший лейтенант Віталій Руснак.

Окрім імовірності напоротись на міну, військові медики наражались на небезпеку потрапити під ворожий вогонь. Позиції російсько-терористичних військ знаходяться на відстані близько кілометра від місця подій, де простір вільно прострілюється з стрілецької зброї.

Зараз тракторист знаходиться у одній з лікарень Маріуполя. Загрози життю потерпілого немає.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев