Волинські спортсмени боротимуться за звання кращих в Україні

news

16 січня 2016 року на НСК «Олімпійському» відбудеться ІІ всеукраїнська церемонія серед спортсменів віком до 19 років Junior Sports Awards, мета якої – підтримати юніорів на шляху підкорення Олімпу.Протягом року Оргкомітет премії слідкував за виступами українських юніорів, після чого було оприлюднено топ-50 юних спортсменів, які і боротимуться за звання кращих у 7 номінаціях.

Серед усіх номінантів і два представники Волині: каноїст Богдан Чабан та дзюдоїстка Ганна Кухарук. Триразовий чемпіон Європи, срібний та бронзовий призер світу Богдан Чабан у дуеті з Бориславом Бизою номінований на титул «Краща команда року», а волинська дзюдоїcтка побореться за звання «Сенсації року».

Хто стане кращим спортсменом, спортсменкою, командою, тренером, «Сенсацією року», «Досягненням року», «Сподіванням України», «За волю до перемоги» визначать спортивні журналісти вже в грудні, але інтригу триматимуть до самої церемонії.

Організатори також обіцяють дослухатися до думки прихильників українського спорту – за результатами інтернет-голосування «#likejunior» буде визнано українського улюбленця.

Автор статті: ВолиньІнфо

0 Комментариев