Волинські рятувальники нагадали правила пожежної безпеки під час жнив. ФОТО

news

6 липня  на території Волинської державної сільськогосподарської дослідної станції, що знаходиться у селищі Рокині Луцького району, відбувся «День поля». До заходу долучилися працівники управління ДСНС України у Волинській області, керівники та фахівці Департаменту агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації, обласних сільськогосподарських підприємств, представники фірм, наукових установ, керівники дослідних та фермерських господарств.

Повідомляють на сайті У ДСНС України у Волинській області.

Представники ДСНС під час проведення заходу нагадали присутнім правила пожежної безпеки до та під час збирання врожаю, наголосили на заборону спалювання посуші та пожнивних  залишків. Окрім правил, рятувальники надали присутнім інформаційно-навчальні матеріали щодо дотримання правил пожежної безпеки під час жнивної компанії 2017-го року.

За підсумками роботи науково-практичного семінару «День поля» керівники підприємств АПК (агропромислових комплексів) запевнили, що будуть дотримуватись правил пожежної безпеки та намагатимуться покращувати показники щодо захисту своїх комплексів від пожеж.

0 Комментариев