Волинські поліцейські привітали дітей з притулку

news

Рожищенський притулок для дітей служби у справах дітей Волинської обласної державної адміністрації є підшефним закладом волинських поліцейських. Традиційно, напередодні Різдва Христового, співробітники управління інформаційного забезпечення ГУ НП у Волинській області завітали до вихованців притулку зі святковими гостинцями.

Про це інформує прес-служба волинської поліції.

Нагадаємо, що волинська поліція опікується притулком майже 10 років. На утриманні в закладі перебувають діти від яких відмовилися рідні або батьків котрих позбавили батьківських прав. Також є підлітки схильні до бродяжництва та скоєння правопорушень.

Вихованців закладу із новорічно-різдвяними святами привітав керівник управління інформаційної підтримки та координації поліції «102» ГУНП у Волинській області Валентин Іванський.

«Нам небайдужа доля вихованців притулку тож поліцейські й надалі опікуватимуться дітьми. Знаємо,що вони потребують нашої уваги та підтримки», – зазначив Валентин Іванський.

Правоохоронці побажали дітям добра, миру і здійснення їхніх заповітних мрій. Вони вручили підшефним подарунки – солодощі та одяг.

Автор статті: Наталя Хвесик

0 Комментариев