Волинські пенсіонерки стрілятимуть з пневматичної гвинтівки і танцюватимуть зумбу у Словаччині

news

Навчання у рамках проекту «Центр освіти третього віку», який реалізовується на базі Волинського інституту економіки та менеджменту, розпочинається масштабним заходом – впродовж 9-13 вересня спортивна команда з 14-ти слухачів Центру перебуватиме у Словаччині на Спортивній олімпіаді для студентів університетів третього віку.


Про це повідомляє Громадське.Волинь.

 

Цей захід уже вчетверте проводять організатори Центру освіти впродовж життя Технічного університету міста Зволен і цьогоріч він приурочений до 20-ї річниці із дня заснування освітнього закладу. На олімпіаді зберуться літні студенти зі Словаччини, України, Угорщини, Чехії, Литви, Польщі та Німеччини.

Активні сеньори («сеньор» – так у Європі часто називають людину поважного віку) змагатимуться в таких видах спорту, як настільний теніс, стрільба з пневматичної гвинтівки, шахи, стрільба з лука, йога, туризм й орієнтація на місцевості тощо, танцюватимуть зумбу та займатимуться йогою.

А ще організатори обіцяють ознайомити всіх гостей з народними словацькими ремеслами та почастувати традиційними словацькими стравами.

Довідка:
Центр освіти третього віку ВІЕМ – соціальний освітній проект для аудиторії 55+ за підтримки програми Європейського Союзу Tempus, який реалізовується на базі Волинського інституту економіки та менеджменту. Він передбачає організацію навчання та дозвілля для людей зрілого віку за наступними напрямками: Інформаційно-комп’ютерні технології, Іноземна мова, Вікова психологія, Соціально-правовий, Здоровий спосіб життя та Культурно-мистецький. В рамках проекту діятимуть також клуби за інтересами.

0 Комментариев