Волинські орієнтувальники привезли “срібло” зі всеукраїнських змагань

news

Збірна команда Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій виборола ІІ місце на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних закладів.

Про це повідомляє прес-служба ЦТСЄ.

29 березня — 2 квітня 2017 року в м.Трускавці Львівської області відбувались Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних навчальних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

У змаганнях взяли участь 14 команд з різних областей України. Волинь представляли вихованці обласного Центру туризму, спорту та екскурсій. Кращі результати показали Христина Мельник – ІІ місце на середній дистанції та Антоній Ліщук – ІІІ місце на подовженій дистанції.

В загальному заліку за сумою очок 12 кращих спортсменів волинські орієнтувальники стали срібними призерами Всеукраїнських змагань, пропустивши вперед лише команду Херсонського Центру позашкільного розвитку.

Автор статті: Наталя Хвесик