Волинські нардепи більше підтримують політичний курс Президента, ніж Кабміну

news

Народні депутати України, які представляють у парламенті Волинську область, у 81% випадків голосують за законодавчі ініціативи президента і на 74% підтримують політичний курс Кабінету Міністрів України. Такі висновки Громадянська мережа ОПОРА отримала в результаті аналізу голосувань нардепів за період з 1 грудня 2014 року до 15 червня 2017 року.

Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

За допомогою електронних інструментів rada4you.org та vis.rada4you.org Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, як народні депутати Ігор Гузь (ОВО №19), Сергій Мартиняк (ОВО №20), Степан Івахів (ОВО №21), Ігор Лапін (ОВО №22) та Ірина Констанкевич (ОВО №23) голосують за політичний курс президента та політичний курс Кабінету Міністрів України (КМУ).

Політика «За політичний курс Президента» на сайті «Вони голосують для тебе» передбачає, що усі законодавчі ініціативи президента мають бути підтримані парламентом, і включає 204 відповідні голосування. Політика «За курс Кабінету Міністрів України» передбачає, що парламент підтримує всі законодавчі ініціативи уряду. Вона нараховує 558 відповідних голосувань.

За допомогою електронного інструменту «Візуалізатор» Громадянська мережа ОПОРА визначила, що за законодавчі ініціативи президента народні депутати з Волині голосують у 81% випадків, а за законодавчі ініціативи Кабінету Міністрів України – у 74% випадків. Якщо порівняти відповідні голосування з голосуваннями представників інших областей у Раді, то найвищий рівень підтримки курсу президента та курсу КМУ виявлено у чернівецьких мажоритарників – 93% і 92% відповідно. Найменше підтримують законодавчі ініціативи президента і КМУ мажоритарники з Харківщини – у 62% і 59% випадків.

Якщо проаналізувати відповідні голосування в розрізі парламентських фракцій, то найвищий рівень підтримки політичні курси і президента, і КМУ отримали в депутатів, які представляють фракцію «Народний фронт» – 89% і 90% відповідно. Нагадаємо, що до фракції «Народний фронт» входять двоє волинських мажоритарників Ігор Гузь та Ігор Лапін. На 70% і 62% відповідно законодавчі ініціативи президента і КМУ підтримують представники депутатської групи «Воля народу» у парламенті, до якої входять ще двоє представників волинської громади у Раді – Сергій Мартиняк та Степан Івахів. Також у 73% та 68% випадків за політичні курси президента і КМУ голосують позафракційні депутати, до яких відноситься і представниця 23-го округу на Волині Ірина Констанкевич.

 

Автор статті: Анастасія Руснак

0 Комментариев