Волинські ДАІвці у повному складі повернулися з АТО

news

П’ятнадцять волинських співробітників протягом місяця несли службу насході України. На щастя, усі хлопці повернулися живими та здоровими. Інформує  УДАІ УМВС України у Волинській області.

Про успішне повернення додому та виконання поставлених керівництвом АТО завдань доповів керівник зведеного загону, заступник начальника УДАІ УМВС Волині, Олег Данилюк:

– Співробітники Державтоінспекції Волині постійно працюють у зоні проведення АТО, від самого початку розгортання воєнного конфлікту на східних кордонах держави. Наші працівники супроводжують військові вантажі, забезпечують фільтрацію транспортних засобів, а також перевіряють підозрілих осіб на причетність їх до вчинення кримінальних правопорушень та приналежності до бандформувань, а також виконують інші завдання, у тому числі, допомагають місцевому населенню. Можу запевнити – волинські правоохоронці гідно виконали свій громадський обов’язок.

За кілька днів, після нетривалої відпустки, вартові доріг повернуться до охорони правопорядку й безпеки уже на автошляхах Волині.

Автор статті: Олег Горох

0 Комментариев