Волинські баскетболісти здобули перемогу в груповому етапі Кубку Корбана

news

Молода баскетбольна команда «VB», сформована на основі молодіжного складу «Волиньбаскет», заявилася на участь ювілейному ХХV Кубку першого президента Федерації баскетболу України Бориса Корбана, в рамках якого кожних вихідних проводяться тури у Києві. А наприкінці літа, у серпні, команди-переможці позмагаються за звання найкращих.

Про це йдеться на сайті Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом».

Днями закінчився  груповий етап 7 туру в якому волинська команда «VB» змагалася з київським «Udавом». Попри те, що суперники були досить сильними та чинили гідний опір, волиняни повернулися з перемогою. Перед початком останнього часового періоду цифри на табло були 46:43 на користь VB. У четвертій десятихвилинці волиняни заробили 22 очки проти 14 очок киян. Таким чином,  зустріч завершилася з рахунком 68:57. За результатом ігрового етапу «VB» знаходиться на першому місці.DSC_8748

DSC_8797

«Нам було за радість грати проти таких досвідчених спортсменів, набратися від них досвіду, — зазначив гравець «VB» Ілля Бедлінський.  — Ми молодіші, витриваліші. Це й позначилося на кінцевому результаті. «Udави» дуже добре «читали» наш захист. Ми побачили свої помилки й будемо виправлятися — задля цього ж тут і граємо».

Задоволений своїми підопічними і тренер команди «VB» Дмитро Чайковський: «Ми вперше заявилися на цей Кубок. Цей турнір нам потрібен для того, щоб гравці, готувалися до наступного сезону, щоб були у добрій формі. Це хороша можливість молодим гравцям розвиватися у міжсезонні і здобувати досвід». Тренер зазначає, що команда має хороші шанси поборотися за перемогу  у  відповідних змаганнях.

kghMtEy6KuA

Участь волинських баскетболістів у Кубку Корбана стала можливою завдяки сприянню Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом», який оплатив команді дорогу та харчування. Адже кошти на міжсезонні ігри команді не виділяються. Зазвичай участь у таких турнірах спортсмени беруть  за власні кошти.

0 Комментариев