Волинські активісти та лісівники вирушають у Київ на протест

news

Активістів обурило призначення в.о. голови Волинського управління лісового і мисливського господарства двічі судимого Олександра Кватирка. Також громадськість обурює той факт, що призначення відбулось кулуарно, без жодного обговорення. Перед цим керівництво Агенства лісових ресурсів в такий же сумнівний спосіб пробувало нав’язати в керівництво управлінням Романа Колісника – сина сумновідомого Богдана Колісника.

Окрім акції протесту мітингувальники (близько 100 делегатів) розраховують потрапити на прийом до Міністра. Представники волинської громади хочуть розповісти Олексієві Павленку про існування злочинних схем у лісовому господарстві, які після Революції Гідності та усунення колишнього керівництва продовжують функціонувати.

Звернення (скорочено)

“Громадськість Волинської області із числа свідомих законослухняних небайдужих представників суспільства, що є також сумлінними платниками податків, інформує Вас про наявність низки проблем функціонального, інституційного, організаційного спрямування в лісовій галузі, в тому числі і Волинської області, що негативно впливають на результати її діяльності, знижують рівень ефективності, призводить до збитковості та загалом дискредитують галузь в очах суспільства.

Серйозність згаданих проблем набула загрозливих масштабів і прогресує із кожним днем, тому, аби уникнути соціального вибуху, вони потребують негайного обговорення і Вашого, шановний пане міністре, особистого втручання, як керівника Міністерства, якому підпорядковується Державне агентство лісових ресурсів України, в ситуацію, що склалась.

Враховуючи вищевикладене, повідомляємо, що 17.08.2015 року о 10 годині до Міністерства прибуде компетентна делегація з числа представників громадських організацій Волинської області, лісівників та деревообробників для проведення робочої зустрічі. З огляду на її важливість, просимо Вас, шановний, Олексію Михайловичу, головувати під час її проведення, для об‘єктивності і ефективності забезпечити участь голови Державного агентства лісових ресурсів України Ковальчука О.П.

У разі неможливості, або відмови у проведенні такої зустрічі, просимо негайно офіційно про це повідомити (телефони – (067)71-31-451, (066)307-90-33, e-mail – ATO.volyn@i.ua, tedlutsk@mail.ru), при цьому громадськість залишає за собою право, із метою уникнення ескалації конфлікту на звернення до Президента, як гаранта Конституції.

Представники громадських організацій:

Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху

Самооборона Волині

Волинська обласна спілка ветеранів-добровольців

Добровольчий Український Корпус

працівники лісового і мисливського господарства

представники деревообробних підприємств”

0 Комментариев