Волинська поліція за добу вилучила понад три тисячі рослин маку снотворного. ФОТО

news

У рамках проведення операції «Мак» волинські поліцейські протягом доби виявили та вилучили на території області понад 3 тис. стебел маку снотворного. За фактами незаконного вирощування нарковмісної рослини слідчі розпочали кримінальні провадження за ч.1 ст. 310 Кримінального кодексу України.

Повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області у “Фейсбук”

Учора, 5 липня, поліція вилучила з присадибних ділянок мешканців області 3 304 рослини маку снотворного. Зокрема, в Горохівському районі на присадибних ділянках 70-річної та 73-річної місцевих жительок поліцейські виявили та вилучили понад 600 стебел цієї культури. У Ковельському районі на присадибній ділянці 71-річної мешканки правоохоронці виявили 440 стебел маку. У Старовижівському районі в 43-річної жительки району на присадибній ділянці вилучили 410 рослин маку снотворного. У Турійському районі на присадибних ділянках 69-річної жительки поліція виявила понад 1,5 тис. стебел маку.

За фактами незаконного вирощування нарковмісної рослини слідчі розпочали кримінальні провадження за ч.1 ст. 310 Кримінального кодексу України.
Поліція звертає увагу громадян на те, що відповідно до ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України незаконний посів та вирощування снотворного маку у кількості від 100 до 500 рослин чи конопель від 10 до 50 рослин караються штрафом від 1,7 тис. грн. до 8,5 тис. грн., або арештом на строк до шести місяців,або обмеженням волі на той самий строк .

 

0 Комментариев